Sepetim 0,00 TL
Hakkımızda

2007 yılında kurulmuş olan firmamız, aynı yıl bir çok dünya firmasının Türkiye yetkili satıcılığı ve distribütörlüğünü üstlenmiştir. Başlangıçta butik olarak başlayan işletmemiz bugün kendine ait markaları bünyesinde bulundurmaktadır. Aynı zamanda bayi yapılandırmasını da tamamlamış olan işletmemiz, İzmir İlinde 680m2 Türkiye nin en büyük bilardo showroomunu size sunmanın dışında, ülkemizin bir çok ilinde bulunan temsilcilikleri ile siz bilardo severlere ürünlerini en hızlı biçimde ulaştırmakta, satış sonrası desteği vermektedir.
E-ticaretin günümüzdeki öneminin farkında olan işletmemiz, n11.com, gittigidiyor.com, pttavm.com, hepsiburada.com siteleri ile birlikte entegre çalışmakta ve siz bilardo severlerin isteklerine her platformda cevap vermeye çalışmaktadır.

VİZYONUMUZ
“Nitelikli insan kaynağımız ile sunulan hizmet sayesinde kaliteli ürün çeşitliliğini uygun fiyatlarla sunup, yurtiçi Pazar payımızı arttırarak lider marka konumumuzu devam ettirmek ve yurtdışı pazarında tanınmış 10 markadan biri olmak”


MİSYONUMUZ
“Bilardo ürünleri perakendeciliğinde ve toptancılığında uluslararası pazarlarda dünya çapında tercih edilen lider marka olmak” 

 

YENİ VE İNDİRİMLİ ÜRÜNLERDEN HABERDAR OLUN !
İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Kanununu, Gizlilik Sözleşmesi ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz. x